NEMOKAMAS pristatymas nuo 49 €
NUOLAIDA nuo 3 produktų

Omega-3 nauda vaikų fiziniam ir protiniam vystymuisi, imunitetui, regėjimui

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Omega-3 nauda vaikų fiziniam ir protiniam vystymuisi, imunitetui, regėjimui

[/vc_column_text][us_image image=”159802″][vc_column_text]

Vaikai patys didžiausi nuotykių ieškotojai kažkada ėjo į darželį, mokyklą, turėjo savo pomėgių.

Visuose šiuose augimo etapuose vaikų smegenys turi apdoroti begalę informacijos. Visiems šiems naujiems dalykams išmokti reikia laiko, o svarbiausia – susikaupimo ir energijos.

[/vc_column_text][vc_column_text]Smegenys yra organas, kuriam reikia daugiausiai energijos mūsų kūne. Vaiko smegenys taip pat gali būti išsekusios, dėl ko gali kilti mokymosi, susikaupimo ir elgesio problemos. Štai kodėl taip svarbu subalansuoti pomėgius, mokyklą, žaidimus, veiklos ir poilsio režimą.

Net embrionams, naujagimiams, mokyklinukams ir ikimokyklinio amžiaus vaikams ypač reikalingos Omega-3 riebalų rūgštys smegenų ir akių vystymuisi. Įrodyta, kad šios riebalų rūgštys teigiamai veikia smegenis, todėl yra būtinos vaikų veiklai ir koncentracijai. Mūsų smegenyse yra 60% riebalų, iš kurių 20% yra Omega-3 riebalų rūgštys. Kasdien vartoti šias riebalų rūgštis yra labai svarbu, kad viskas sklandžiai vyktų smegenyse ir, kad Jūsų kūdikis vystytųsi optimaliai. Pakankamas Omega-3 atsargų kiekis vaikams yra geros atminties, susikaupimo ir gero mokymosi pagrindas – tai tikras smegenų maistas jauniausiems. Be teigiamo poveikio smegenims, jūrinės kilmės polinesočiosios riebalų rūgštys taip pat naudingos Jūsų vaikų regėjimui ir širdžiai. Be to, hiperaktyvumą ir koncentracijos sutrikimus galima kompensuoti vartojant Omega-3 riebalų rūgštis.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Ne visos Omega-3 riebalų rūgštys vienodos

[/vc_column_text][vc_column_text]

Omega-3 riebalų rūgštys skiriasi: vienos yra jūrinės kilmės (EPR ir DHR) ir jų yra žuvyse ar dumbliuose, kitos yra grynai augalinė kilmės (ALA). Jų rasime sėmenų, rapsų, Chia sėklų ar graikinių riešutų aliejuose. Mūsų kūnas konvertuoja riebalų rūgštis ALA į DHR ir EPR rūgštis, tačiau labai menkai – tik 0,5–10%. Siekiant geros sveikatos, reikia kasdien vartoti jūrinės kilmės Omega-3 riebalų rūgštis (EPR ir DHR), kurių daugiausia yra žuvyse.

Vaikams ypač sunku valgyti žuvį kelis kartus per savaitę ar net kiekvieną dieną. NORSAN siūlo vaikams tinkamus maisto papildus, turtingus jūrinės kilmės  riebalų rūgštimis.[/vc_column_text][vc_column_text]

Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis žuvų taukus vaikams

[/vc_column_text][vc_column_text]

Svarbu atkreipti dėmesį į maisto papildų sudėtį ir kokybę. Sudėtis turi būti be pridėtinio cukraus. Kalbant apie kokybę, rekomenduojame rinktis natūralius, nekoncentruotus žuvų taukai! Geri žuvų taukai yra natūralūs, o ne chemiškai modifikuotas koncentratas. Skirtumas tas, kad koncentratuose žuvies taukuose natūrali riebalų rūgščių struktūra yra modifikuojama įvairiais cheminiais procesais siekiant dirbtinai sukoncentruoti Omega-3 riebalų rūgštis. Natūraliuose žuvų taukuose yra platus, nepakitęs, 50 skirtingų riebalų rūgščių spektras ir išsaugota natūrali žuvų riebalų rūgščių struktūra. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į Omega-3 ir riebalų rūgščių kiekį dienos dozę, t. y. kiek EPR ir DHR yra arbatiniame šaukštelyje ar kapsulėje.[/vc_column_text][vc_column_text]

Rriebalų rūgštys ir vaikų imunitetas

[/vc_column_text][vc_column_text]

Vaiko imuniteto stiprinimas yra ilgas ir sunkus procesas. Daugelis veiksnių turi įtakos mūsų vaikų imunitetui, o daugiausia grynas oras ir sveika bei subalansuota mityba. Norint optimaliai sustiprinti ir palaikyti mūsų imuninę sistemą, organizmui taip pat reikia daugybės skirtingų vitaminų ir maistinių medžiagų.

Sveika ir subalansuota mityba yra svarbi ne tik dėl bendros mūsų vaikų savijautos ir fizinės būklės, bet ir dėl jų nepažeistos ir gerai veikiančios imuninės sistemos. Siekiant optimaliai sustiprinti ir palaikyti vaikų imuninę sistemą, be vitamino D, seleno, cinko, reikia duoti ir jūrinės kilmės Omega-3 riebalų rūgščių – EPR ir DHR, nes jos yra ypač svarbios ir reikalingos!

Rudenį ir žiemą arba laikotarpiais, kai imuninei sistemai reikalinga ypač aktyvi parama, ją galima sustiprinti aukštos kokybės Omega-3 papildais.
Teigiamas šių rūgščių poveikis imuninei sistemai buvo įrodytas tyrimais ir pristatytas moksliniuose straipsniuose jau daugiau nei prieš 30 metų:

 • Omega-3 riebalų rūgštys (EPR ir DHR) savyje turi pagrindinius priešuždegiminių medžiagų blokus  atsakingus už uždegiminių reakcijų mažinimą. Kad organizme vyktų uždegimas yra svarbu, nes tai yra organizmo gynybinis atsakas į virusines infekcijas ir net audinių pažeidimus. Tačiau ne mažiau svarbu, kad imuninė sistema galėtų sureguliuoti šį uždegimą ir jis neliktų kaip lėtinis, kai ūmus ligos periodas yra pasibaigęs. Šį mechanizmą reguliuoja EPR ir DHR riebalų rūgštys.
 • Šios riebalų rūgštys reguliuoja mūsų ląstelių membranų savybes, ypač jų takumą.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Susipažinkite su dviem NORSAN produktais skirtais vaikams

[/vc_column_text][vc_column_text]

Omega-3 Kids aliejus

Optimaliam fiziniam ir psichiniam vaiko vystymuisi

 • 1.120 mg Omega-3 per parą (5 ml/1 arbatinis šaukštelis)
 • Optimalus smulkios jūrinės žuvies ir menkių kepenų aliejaus derinys
 • Be pridėtinio cukraus
 • Malonaus, švelnaus apelsinų skonio
 • Žuvų taukai išgaunami tvarios žuvininkystės būdu
 • Išvalyti nuo teršalų, BCP ir sunkiųjų metalų

 

 

Omega-3 Kids Jelly

Optimaliam fiziniam ir psichiniam vaiko vystymuisi

 • 250 mg Omega-3  vienoje želatininėje pastilėje
 • Natūralus, smulkių laukinių žuvų aliejus gaunamas tvarios žuvininkystės būdu
 • Malonaus vaisių – braškių ir citrinų skonio
 • Be cukraus
 • Lengvai kramtos ir mylimos vaikų
 • Su Vitaminu D
 • Išvalytos nuo teršalų, BCP ir sunkiųjų metalų

 

 

Pasirūpinkime sveika Jūsų kūdikio gyvenimo pradžia, ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaiko imunitetu ir gera smegenų raida!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Norsan Omega-3 Kids želatininės pastilės

[/vc_column_text][us_image image=”107542″][vc_column_text]250 mg Omega-3 riebalų rūgščių vienoje želatininėje pastilėje[/vc_column_text][us_btn label=”>apie produktą” link=”url:https%3A%2F%2Fnorsan.lt%2Fshop%2Fomega-3-kids-jelly%2F|title:Omega-3%20KIDS%20Jelly|target:_blank” style=”3″ align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Norsan Omega-3 Kids aliejus

[/vc_column_text][us_image image=”107546″][vc_column_text]1120 mg Omega-3 riebalų rūgščių dienos dozėje (1 arbatinis šaukštelis)[/vc_column_text][us_btn label=”> apie produktą” link=”url:https%3A%2F%2Fnorsan.lt%2Fshop%2Fomega-3-kids-aliejus%2F|title:Omega-3%20Kids%20Aliejus|target:_blank” style=”3″ align=”center”][/vc_column][/vc_row]

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00