Klausimai / Atsakymai

Turite klausimų? Čia rasite atsakymus į dažniausiai mūsų klientų užduodamus klausimus įvairiomis temomis.

grade

NORSAN produktai

Ar turite klausimų apie mūsų omega-3 aliejus ir kapsules? Čia rasite atsakymą.

Užsakymas, pristatymas, grąžinimas ir kt.

Ar turite klausimų apie užsakymų pateikimą, pristatymą ar galimą grąžinimą? Atsakymą galite rasti čia.

Klausimai apie omega-3 riebalų rūgštis

Ar turite klausimų apie omega-3 riebalų rūgštis? Atsakymą tikrai rasite čia.

San Omega häufige Fragen

NORSAN žuvų taukai

Ar turite klausimų apie mūsų natūralius laukinių žuvų taukus? Atsakymą tikrai rasite čia.

Norsan Algenöl

NORSAN jūros dumblių aliejus

Ar turite klausimų apie mūsų tvarų dumblių augalinį aliejų? Atsakymą rasite čia.

DUK

Turite klausimų? Čia rasite mūsų klientų dažniausiai užduodamus klausimus įvairiomis temomis.

grade

NORSAN produktai

Ar turite klausimų apie mūsų Omega-3 aliejus ir kapsules? Čia rasite atsakymus.

Užsakymas, pristatymas, grąžinimas ir kt.

Ar turite klausimų apie užsakymo pateikimą, pristatymą ar galimą grąžinimą? Atsakymą galite rasti čia.

Klausimai apie Omega-3 riebalų rūgštis

Ar turite klausimų apie Omega-3 riebalų rūgštis? Atsakymą tikrai rasite čia.

San Omega häufige Fragen

NORSAN žuvų taukai

Ar turite klausimų apie mūsų natūralius laukinių žuvų taukus? Atsakymą tikrai rasite čia.

Norsan Algenöl

NORSAN Jūros dumblių aliejus

Ar turite klausimų apie mūsų tvarų dumblių augalinį aliejų? Atsakymą rasite čia.

 

Omega-3 Total

„Omega-3 Total“ (200 ml) pagamintas iš smulkios laukinės žuvies taukų, šaltai spausto ekologiško pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus (kuris veikia kaip antioksidantas) ir ekologiško citrinų aliejaus („Omega-3 Total“ yra ir natūralaus skonio).

Sudėtis:

Žuvų taukai, alyvuogių aliejus, cholekalciferolis (vitaminas D), sumaišyti tokoferoliai (vitaminas E), ekologiškas citrinų aliejus.

“Omega-3 Total” galite vartoti bet kuriuo paros metu. Norint, kad kūnas optimaliai absorbuotų ir įsisavintų Omega-3 aliejų, rekomenduojame jį vartoti pirmoje dienos pusėje, nes kai kurie tyrimai rodo, kad biologinis pasisavinimas yra geresnis dienos metu. Svarbiausia jį vartoti valgio metu arba po valgio.

Šį aliejų galite vartoti tiek vieną, tačiau galite įmaišyti į maistą ar gėrimus. Svarbu, kad jie nebūtų labai karšti.

Vartoti gryną aliejų, nesvarbu, ar tai būtų žuvų taukai, alyvuogių ar rapsų aliejus, daugumai žmonių yra neįprasta. Mes puikiai tai suprantame, todėl rekomenduojame šį aliejų įmaišyti į maistą ar gėrimus. Jis neturi nemalonaus žuvies skonio ir kvapo, todėl nesugadins Jūsų patiekalo. Įmaišykite jį į salotas, padažus, sriubas, jogurtus, varškę, košes, glotnučius, sultis ar pan. Svarbu, kad maistas nebūtų karštas.

Rekomenduojama paros dozė yra 8 ml, kas atitinka desertinį šaukštą.

Jūs galite rinktis iš dviejų skonių. Vienas yra natūralus, kitas – citrinų.

Natūralaus skonio žuvies taukai neturi nemalonaus žuvies skonio ir kvapo, todėl jis tikrai malonus vartoti ir nesukelia refliukso.

Citrinų skonio produkte yra keli lašai ekologiško citrinų aliejaus, kuris suteikia švelnų poskonį.

Abiejuose aliejuose yra ekologiško alyvuogių aliejaus, kuriame gausu polifenolių. Būtent šie polifenoliai žuvų taukams suteikia šiek tiek pipirinį poskonį.

“Omega-3 Total” buteliuke yra 200 ml žūvų taukų. Rekomenduojama paros dozė yra 8 ml (1 valgomasis šaukštas), tad vieno buteliuko užtenka maždaug 25 dienoms. Neatidarytą buteliuką reikia laikyti sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip 25 ° C temperatūroje. Atidarius buteliuką reikia laikyti šaldytuve ir suvartoti per 45 dienas.

Norint gauti kokybiškus žuvų taukus, reikia pasirinkti tinkamas žaliavas, tai yra, žuvis: giliavandenes žuvis, tokias kaip sardinės, skumbrės ir ančiuviai pagautos laukinės žvejybos būdu. Jos sugaunamos ir nedelsiant apdorojamos bei šaldomos laive. Žuvis atkeliauja tik iš Atlanto vandenyno. NORSAN žuvų taukai gaunami ne kaip šalutinis žuvų kepenų produktas, o tiesiogiai iš žuvų mėsos. Tarp žuvies sugavimo ir pagaminimo dažniausiai praeina ne daugiau kaip 4 valandos.

Jūros vis labiau teršiamos, ir tai daro vis didesnį poveikį žuvims. Kuo toliau žuvys yra maisto grandinės gale, tuo labiau jos užterštos PCB ir sunkiaisiais metalais. Pavyzdžiui, sardinės užterštumas yra mažesnis nei menkių.
Žuvų taukai, naudojami mūsų NORSAN „Omega-3 Total“ produktui, yra kruopščiai išvalyti Norvegijoje nuo PCB ir sunkiųjų metalų. Šie rodikliai mūsų produkte yra mažesni nei penktadalis Europos Sąjungos nustatytos maksimalios ribos ir, palyginimui, tik 2% kiekio esančio 100 g menkių porcijoje.
Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų taukų gamybą apsilankykite mūsų svetainėje.

Išvalius NORSAN žuvų taukus ir pašalinus teršalus, PCB bei sunkiuosius metalus, NORSAN žuvų taukų absorbcija mūsų organizmui yra nekenksminga.

„NORSAN“ yra suteiktas ženklas “Friend of the Sea“, kuris yra vienas prestižiškiausių pramonėje. Šiuo ženklu, kurį suteikia nepriklausoma sertifikavimo įstaigą, mes garantuojame savo indėlį į aplinkos, o ypač jūrų ir vandenynų, apsaugą. Tikslas, be kita ko, yra užtikrinti jūrinių buveinių išsaugojimą visame pasaulyje. Dėl šios priežasties mūsų žuvys gaunamos tik iš neeksploatuojamų vandenų, kuriuos tausoja „Friend of the Sea“. Mes taip pat atsisakome žvejybos praktikos, skatinančios nykstančių rūšių gaudymą, ir stengiamės, kad mūsų gamybos procesai būtų kuo efektyvesni. Be to, ypatingą dėmesį skiriame organizacijų ir asociacijų, aktyviai dalyvaujančių vandenynų apsaugoje, rėmimui. Mes visada vertiname informaciją apie naujus tvarius projektus, kuriuos galime palaikyti.
Nedvejodami susisiekite su mumis elektroniniu paštu ir pristatykite mums savo projektus.

“Omega-3 Total” taukų sudėtyje yra apie 25% ekologiško aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus. Alyvuogės skinamos anksti ir spaudžiamos ne ilgiau kaip 4 valandas po derliaus nuėmimo. Tai garantuoja alyvuogių aliejuje didelį kiekį polifenolių, kurie turi stiprų antioksidacinį poveikį žuvų taukams ir jame esančioms omega-3 rūgštims. Kadangi omega-3 nesočiosios riebalų rūgštys yra labai jautrios ir gali lengvai sugesti, mes naudojame šį natūralų aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejų, kuriame gausu flavonoidų (polifenolių), kaip natūralų ir galingą antioksidantą, joms apsaugoti.

Terapinė dozė yra 2000 mg omega-3 riebalų rūgščių per dieną. Tai atitinka valgomąjį šaukštą “Omega-3 Total” taukų. Ši rekomendacija pagrįsta stebėjumu daugiau kaip 3000 vartojimo atvejų, todėl laikoma, kad ji patvirtinta empiriškai.

Vaikai ir paaugliai taip pat gali vartoti “Omega-3 Total”. Tada turėtų būti laikomasi šios taisyklės: 2000 mg omega-3 riebalų rūgščių per dieną (1 valgomasis šaukštas / 8 ml) tinka 70 kg sveriančiam suaugusiajam. Taigi 35 kg vaikui tinkama dozė yra 1 000 mg omega-3 riebalų rūgščių per dieną, arba 1/2 valgomojo šaukšto.

Vaikų poreikiams mes taip pat sukūrėme Omega-3 Kids. Dvi jūrinės omega-3 riebalų rūgštys EPA ir DHA yra svarbios geram vaiko vystymuisi. Štai kodėl „Omega-3 Kids“ sudėtyje yra tinkama dalis menkių aliejaus (turtingo DHA) ir žuvų taukų (turtingo EPA).

Viename valgomajame šaukšte (8 ml) “Omega-3 Total” yra:

EPA (eikozapentaeno rūgštis) = 1,120 mg,
DHA (dokosanheksaeno rūgštis) = 536 mg,
Vitaminas D = 20 mikrogramų / 800 IU,
Vitaminas E = 3,2 mg (maišyti tokoferoliai)
Baltymai = 0,0 g, nes jie pašalinti.

“Omega-3 Total” vartojimas nėra problema. Dėl mažo histamino tirpumo riebaluose, profesionaliai pagaminti žuvų taukai yra nekenksmingi ir neturi jokio šalutinio poveikio žmonėms, netoleruojantiems histamino.

NORSAN žuvų taukuose nėra jodo, tačiau dėl alyvuogių aliejuje esančio jodo kiekviename “Omega-3 Total” buteliuke yra 5 µg (milijoninė gramo dalis) jodo. Tai atitinkamai yra 0,17 μg viename valgomajame šaukšte.

Perdozavimas įmanomas, bet mažai tikėtinas. Teoriškai turėtų buti suvartota daugiau kaip trečdalis buteliuko. Perdozavimo pasekmės:

 • Pamėlynavimas
 • Kraujo suskystėjimas

Linų sėmenų ir kanapių aliejuje yra daug omega-3 riebalų rūgščių, kurios yra alfa-linoleno rūgštys (ALA). Problema ta, kad organizmas riebalų rūgštis ALA pirmiausia turi paversti riebiosiomis rūgštimis EPA ir DHA (kurios yra svarbios mūsų sveikatai). Tačiau mūsų fermentai gali konvertuoti tik 10% ALA riebiųjų rūgščių į EPA ir 0,5% – į DHA. Taigi, net ir suvartojant labai daug ALA, neįmanoma pasiekti pakankamo EPA ir DHA kiekio.

Omega-3 Vegan yra augalinis aliejus, kuriame yra daug jūrinių omega-3 riebalų rūgščių (EPA ir DHA). Vos viename arbatiniame šaukštelyje yra 2 000 mg šių tauriųjų jūrinių riebalų rūgščių.

Paros dozėje (1 valgomasis šaukštas / 8 ml) yra 2000 mg omega-3 ir 20 µg vitamino D3 (800 TV).
Vitaminas D3 gaunamas iš avių vilnos. Jis papildomai pridedamas į mūsų “Omega-3 Total”, nes neišvengiamo žuvų taukų gryninimo proceso metu pašalinamas vitaminą D, natūraliai esantį žuvų taukuose.

 

Omega-3 Vegan

Augalinių dumblių aliejaus kokybę lemia dumblių pasirinkimas. Pagrindinis mūsų augalinio dumblių aliejaus komponentas yra mikrodumbliai Schizochytrium sp. Tai yra jūriniai mikrodumbliai, kuriuos sudaro mikroskopiniai vienaląsčiai dumbliai. Jie maitinami tik organinėmis ir augalinėmis medžiagomis, tokiomis kaip negyvi lapai. Šių dumblių ypatumas yra tas, kad juose yra dvi labai svarbios jūrinės omega-3 riebalų rūgštys – DHA ir EPA.

Rekomenduojama paros dozė yra 5 ml, tai atitinka arbatinį šaukštelį. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės, nebent gydytojas, terapeutas ar vaistininkas nurodė kitaip.

“Omega-3 Vegan” aliejus turi labai malonų skonį. Dominuojantys skoniai yra alyvuogių aliejaus ir ekologiško citrinų aliejaus. Citrinų aliejus turi saldžią ir gaivią natą, o ne rūgščią ir karčią. Omega-3 veganų aliejus neturi nei žuvies, nei jūros dumblių skonio bei nesukelia nemalonaus refliukso.

“Omega-3 Vegan” aliejų galite vartoti bet kuriuo paros metu. Norint, kad organizmas galėtų geriau absorbuoti ir įsisavinti omega-3, rekomenduojame jį vartoti prieš popietės pabaigą, nes dienos metu biologinis pasisavinimas yra geresnis. Aliejų galite vartoti valgio metu arba atskirai.

Daugeliui žmonių neįprasta vartoti gryną aliejų, nesvarbu, ar tai būtų žuvų, alyvuogių ar rapsų aliejus. Mes puikiai tai suprantame, todėl rekomenduojame šį aliejų įtraukti į savo dienos racioną. Kodėl gi nenaudoti jo gaminant savo salotas ar jogurtu?

„Omega-3 Vegan“ (100 ml) yra unikalus jūros dumblių augalinio aliejaus, turtingo omega-3, ekologiško, ypač tyro alyvuogių aliejaus kaip antioksidanto ir ekologiško citrinų aliejaus derinys.

Sudėtis:

Jūros dumblių aliejus (Schizochytrium sp.), alyvuogių aliejus, antioksidantai (tokoferoliai), ekologiškas citrinų aliejus.

Viename arbatiniame šaukštelyje “Omega-3 Vegan” aliejaus (5 ml) yra:

EPA (eikozapentaeno rūgštis) = 609 mg
DHA (dokosanheksaeno rūgštis) = 1,158 mg

Viename buteliuke yra 200 ml “Omega-3 Vegan” aliejaus. Rekomenduojama paros dozė yra 5 ml (1 arbatinis šaukštelis), vieno buteliuko užtenka maždaug 20 dienų. Neatidarytą buteliuką reikia laikyti sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip 25 ° C temperatūroje. Atidarius buteliuką reikia laikyti šaldytuve ir suvartoti per 30 dienų.

“Omega-3 Vegan” yra 100% veganiškas ir jame visiškai nėra žuvies. Aliejus gaunamas tik iš dumblių ir gaunamas už žuvų taukų gamybos grandinės ribų. Taigi „Omega-3 Vegan“ yra idealus visiems norintiems gauti omega-3 nevartojant gyvulinės kilmės produktų. “Omega-3 Vegan” dėka veganai dabar taip pat gali gauti reikiamą kiekį jūrinių omega-3 riebalų rūgščių (EPA ir DHA).

“Omega-3 Vegan” yra kilęs iš tvarios, gerbiančios aplinką kultūros. Mikrodumbliai, naudojami gaminant “Omega-3 Vegan”, nėra paimami iš jūros, jie auginami didelėse talpyklose, kuriose yra dirbtinis jūros vanduo. Taigi, mes išsaugome žuvų išteklius ir jų maistinę bazę, nes žuvims taip pat reikia dumblių, kad pasipildytų jų omega-3 kiekis. Tokiu būdu mes nesikišame į natūralią jūros ekosistemą, o žuvų ir krilių atsargos yra neliečiamos. Mes jaučiame savo atsakomybę prieš jūrą ir jūrinę aplinką. Mes palaikome ne pelno siekiančias organizacijas, besirūpinačiomis jūrų buveinių apsauga. Jei žinote apie projektą ar organizaciją, kuri nusipelno paramos, atsiųskite mums el. laišką .

Dumbliai, iš kurių išgaunamas “Omega-3 Vegan” aliejus, auginami be kenksmingų medžiagų. Dėl jų auginimo ypatumų dumbliai nėra veikiami natūralių teršalų, sunkiųjų metalų ir PCB iš vandenynų. Nepaisant visko, dumblių aliejus yra gryninamas ir tikrinamas .

“Omega-3 Vegan” aliejuje yra apie 25% ekologiško aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus. Alyvuogės skinamos anksti ir spaudžiamos ne ilgiau kaip 4 valandas po derliaus nuėmimo. Tai garantuoja alyvuogių aliejuje didelį kiekį polifenolių, kurie turi stiprų antioksidantą žuvų taukams ir jame esančioms omega-3 riebalų rugštims. Kadangi omega-3 nesočiosios riebalų rūgštys yra labai jautrios ir gali lengvai sugesti, mes naudojame šį ypač tyrą, ekologišką alyvuogių aliejų, kuriame gausu flavonoidų (polifenolių), kaip natūralų ir galingą antioksidantą, kad apsaugotume jas.

Rekomenduojama dozė yra 2000 mg omega-3 riebalų rūgščių per dieną. Tai atitinka arbatinį šaukštelį “Omega-3 Vegan” aliejaus. Ši rekomendacija pagrįsta daugiau nei 3000 biologinių tyrimų rezultatais ir todėl patvirtinta empiriškai.

Vaikai ir paaugliai taip pat gali vartoti “Omega-3 Vegan”. Tada reikia laikytis šios taisyklės: 2000 mg omega-3 riebalų rūgščių per dieną (1 arbatinis šaukštelis / 5 ml) tinka 70 kg sveriančiam suaugusiajam. Taigi, 35 kg vaikui tinkama dozė yra 1 000 mg omega-3 riebalų rūgščių per dieną arba 1/2 arbatinio šaukštelio.

Vaikų poreikiams mes taip pat sukūrėme Omega-3 Kids. Geram vaiko vystymuisi yra svarbios dvi jūrinės omega-3 riebalų rūgštys EPA ir DHA. Štai kodėl „Omega-3 Kids“ sudėtyje yra reikiamas kiekis menkių aliejaus (kuriame gausu DHA) ir žuvų taukų (turtingo EPA).

“Omega-3 Vegan” vartojimas nesukelia problemų. Dėl mažo histamino tirpumo riebaluose, jis gali būti profesionaliai išvalomas iš žuvų taukų, todėl jie yra nekenksmingi ir neturi jokio šalutinio poveikio žmonėms, netoleruojantiems histamino.

NORSAN jūros dumblių aliejuje nėra jodo. Tačiau kiekviename “Omega-3 Vegan” buteliuke yra 2,5 μg jodo dėl jodo kiekio alyvuogių aliejuje. Tai atitinka 0,085 µg paros dozėje (1 arbatiniame šaukštelyje).

Perdozuoti galima, tačiau mažai tikėtina. Teoriškai reiketų suvartoti daugiau nei trečdalis buteliuko per dieną. Perdozavimo pasekmės:

 • Mėlynės
 • Kraujo suskystėjimas

Paros dozėje (1 arbatinis šaukštelis / 5 ml) yra 2 000 mg omega-3 ir 20 µg vitamino D3 (800 TV).
“Omega-3 Vegan” esantis vitaminas D yra 100% veganiškas. Jis gaunamas iš kerpių.

 

Omega-3 Capsules

“Omega-3 Capsules” galite vartoti bet kuriuo paros metu, tačiau norint, kad kūnas optimaliai įsisavintų omega-3, rekomenduojame vartoti jas prieš popietės pabaigą, nes dienos metu biologinis pasisavinimas yra geresnis. Kapsules galite gerti valgio metu arba po jo. Kapsulės vartojamos užgeriant pakankamu kiekiu vandens.

Dėl aukščiausios kokybės žaliavų, prarijus „Omega-3 Capsules” neatsiranda refliukso ar nemalonaus poskonio. Čia svarbų vaidmenį vaidina aliejaus „šviežumas“, tarp žuvies sugavimo ir aliejaus pagaminimo nepraeina daugiau nei 4 valandos. Unikalus ir kruopštus gamybos ir valymo procesas garantuoja aukščiausią NORSAN žuvų taukų kokybę. Dėl šių veiksnių aliejus nesukelia refliukso.

Rekomenduojama paros dozė yra 4 kapsulės, t.y. 1500 mg omega-3 riebalų rūgščių. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės, nebent gydytojas pataria kitaip.

“Omega-3 Capsules” kokybė priklauso nuo žuvų taukų kokybės, taigi ir nuo protingo žaliavos, tai yra žuvies, pasirinkimo. „Omega-3 Capsules” produkte yra tų pačių žuvų taukų, kurie yra naudojami gaminant „Omega-3 Total“. Žuvys, naudojamos gaminant NORSAN žuvų taukus, yra mažos, laukinės, giliavandenės žuvys, tokios kaip sardinės, skumbrės ir ančiuviai. Jos sugaunamos ir nedelsiant apdorojamos bei šaldomos laive. Žuvis gaudoma tik iš Atlanto vandenyne. NORSAN žuvų taukai gaunami ne kaip šalutinis žuvų kepenų produktas, o tiesiogiai iš žuvų mėsos. Tarp pagavimo ir pagaminimo gali praeiti ne daugiau kaip 4 valandos.

Vandenynai vis labiau teršiami ir tai daro didelę įtaką žuvims. Kuo toliau žuvys yra maisto grandinės gale, tuo didesnis jų užterštumas PCB ir sunkiaisiais metalais. Pavyzdžiui, sardinės užterštumo vertės yra mažesnės nei menkių.
Norvegijos žuvų taukai „NORSAN“, naudojami mūsų „Omega-3“ Capsules” produktui, yra kruopščiai išvalyti nuo PCB ir sunkiųjų metalų. Užterštumo vertės sudaro mažiau nei penktadalį Europos Sąjungos nustatytos maksimalios ribos ir, palyginimui, tik 2% kiekio, esančio 100 g menkių porcijos.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų taukų gamybą apsilankykite mūsų svetainėje.

NORSAN žuvų taukai yra švarūs, be teršalų, PCB ir sunkiųjų metalų. NORSAN žuvų taukų absorbcija mūsų organizmui yra nekenksminga.

Dėžutėje „Omega-3 Capsules” yra 120 kapsulių. Rekomenduojama paros dozė yra 4 kapsulės, vienos dėžutės pakanka maždaug 30 dienų. Neatidarytą dėžutę reikia laikyti sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip 25 ° C temperatūroje. Atidarius nereikia dėti į šaldytuvą. Minimalų galiojimo laiką galima rasti ant gaminio pakuotės.

Omega-3 polinesočiosios riebalų rūgštys yra labai jautrios ir lengvai pažeidžiamos. Mes naudojame rozmarinų ekstraktą kaip natūralų ir galingą antioksidantą, kad apsaugotume jas.

NORSAN gaminiams yra suteiktas “Friend of the Sea“, sertifikatas, kuris yra vienas prestižiškiausių šioje pramonėje. Nepriklausoma sertifikavimo įstaiga garantuoja mūsų indėlį į aplinkos, o ypač į jūrų ir vandenynų, apsaugą. Tikslas, be kita ko, yra užtikrinti jūrinių buveinių išsaugojimą visame pasaulyje. Būtent dėl ​​šios priežasties mūsų žuvys gaunamos tik iš tų vandenų, kurie yra tausojami organizacijos „Friend of the Sea“. Mes taip pat atsisakome žvejybos praktikos, skatinančios nykstančių rūšių gaudymą, ir stengiamės, kad mūsų gamybos procesai būtų kuo efektyvesni. Taip pat ypatingą dėmesį skiriame organizacijų ir asociacijų, aktyviai dalyvaujančių vandenynų apsaugoje, rėmimui. Mes visada vertiname informaciją apie naujus tvarius projektus, kuriuos galime palaikyti. Nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu ir pristatykite mums savo projektus.

Vaikai ir paaugliai taip pat gali vartoti “Omega-3 Capsules” produktą. Tokiu atveju reikėtų laikytis šios taisyklės: 2000 mg omega-3 riebalų rūgščių per dieną (5 kapsulės) tinka 70 kg sveriančiam suaugusiajam. Taigi, 35 kg vaikui tinkama dozė yra 1 000 mg omega-3 riebalų rūgščių per dieną arba 2,5 kapsulės.

Vaikų poreikiams mes taip pat sukūrėme Omega-3 KIDS produktą. Geram vaiko vystymuisi yra labai svarbios dvi jūrinės omega-3 riebalų rūgštys EPA ir DHA. Štai kodėl „Omega-3 Kids“ sudėtyje yra vaikams reikiamas kiekis menkių aliejaus (kuriame gausu DHA) ir žuvų taukų (turtingo EPA).

Rekomenduojama dozė yra 2000 mg omega-3 riebalų rūgščių per dieną. Tai atitinka 5 Omega-3 kapsules. Ši dozavimo rekomendacija pagrįsta daugiau nei 3000 biologinių tyrimų rezultatais ir yra patvirtinta empiriškai.

4 kapsulėse yra:

EPA (eikozapentaeno rūgštis) = 856 mg,
DHA (dokosanheksaeno rūgštis) = 368 mg,
Vitaminas E = 2,4 mg (maišyti tokoferoliai).

Gaminant NORSAN “Omega-3 Capsules” produktą naudojama galvijų želatina.

Viena kapsulė yra maždaug 2,5 cm ilgio.

Vienoje kapsulėje yra 1 gramas žuvų taukų. Tai atitinka 375 mg omega-3 riebalų rūgščių vienoje kapsulėje.

 

Omega-3 Kids

„Omega-3 Kids“ sudėtyje yra reikiamas kiekis menkių aliejaus (kuriame gausu DHA) ir žuvų taukų (turtingo EPA). Jame taip pat yra 20% aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo ekologiško alyvuogių aliejaus kaip antioksidanto, o ekologiško apelsinų aliejaus.

Sudėtis:

Menkių aliejus, alyvuogių aliejus, maišyti tokoferoliai (vitaminas E), ekologiškas apelsinų aliejus.

Bet kuriuo dienos metu galite vaikui duoti „Omega-3 Kids“. Tam, kad organizmas galėtų optimaliai absorbuoti ir įsisavinti omega-3 aliejų, rekomenduojame jį duoti iki popietės pabaigos, nes kai kurie tyrimai rodo, kad biologinis pasisavinimas yra geresnis dienos metu. “Omega-3 Kids” galima valgyti gryną su šaukštu arba sumaišytą su jogurtu, dribsniais ar kitu maistu.

Jaučiamas alyvuogių aliejaus ir apelsinų skonis. Aliejus neturi žuvies skonio, todėl malonu vartoti, jis nesukelia refliukso.

Paros dozė skiriasi priklausomai nuo vaiko amžiaus. Mes rekomenduojame:

 • Iki 2 metų:
  • Valgomojo aliejaus: 2,5 ml kas 2 dienas (maždaug 1/2 arbatinio šaukštelio), tai yra 560 mg omega-3 riebalų rūgščių.
  • Motinos piene (aliejų vartoja maitinanti motina): apytiksliai 1 šaukštas per dieną, tai yra 2000 mg omega-3 riebalų rūgščių.
 • Nuo 2 iki 6 metų: 2,5 ml per dieną (maždaug 1/2 arbatinio šaukštelio), tai yra 560 mg omega-3 riebalų rūgščių.
 • Nuo 6 iki 12 metų: 5 ml per dieną (maždaug 1 arbatinis šaukštelis), tai yra 1.120 mg omega-3 riebalų rūgščių.
 • Nuo 12 metų: 9 ml per dieną (maždaug 1 valgomasis šaukštas), tai yra 2000 mg omega-3 riebalų rūgščių.

Neviršykite rekomenduojamos paros dozės, nebent gydytojas nurodė kitaip.

Daugumai žmonių, o juo labiau vaikams yra neįprasta vartoti gryną aliejų, nesvarbu, ar tai žuvų, alyvuogių ar rapsų aliejus. Mes tai puikiai suprantame, todėl rekomenduojame šį aliejų įtraukti į savo vaiko dienos racioną. Kodėl gi nesumaišius jo su vaisių sultimis, jogurtu ar dribsniais?

Viename buteliuke “Omega-3 Kids” yra 150 ml aliejaus. Remiantis rekomenduojama 5 ml paros doze (1 arbatinis šaukštelis), vieno buteliuko užtenka maždaug 30 dienų. Neatidarytą buteliuką reikia laikyti sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip 25 ° C temperatūroje. Atidarius buteliuką reikia laikyti šaldytuve ir suvartoti per 45 dienas.

“Omega-3 Kids” sudėtyje yra menkės aliejaus (kuriame gausu DHA) ir žuvų taukų (turtingo EPA). „Omega-3 Kids“ žuvų taukai gaunami iš tausios ir tvarios žvejybos bei yra gaminami Norvegijoje. Norint gauti kokybiškus žuvų taukus, reikia atsakingai pasirinkti žaliavas, tai yra žuvis. Kalbant apie žuvų taukus, tai jų gamybai labiausiai tinkamos yra mažos giliavandenės žuvys, gautos iš laukinės žuvininkystės būdu, pavyzdžiui, sardinės, skumbrės ir ančiuviai. Jie sugaunami ir nedelsiant apdorojami bei šaldomi laive. Žuvis atkeliauja tik iš Atlanto vandenyno. Menkių aliejui naudojama menkė taip pat gaunama iš laukinės Arkties žvejybos prie Norvegijos krantų. Mes teikiame didelę reikšmę savo aliejaus šviežumui. Dėl šios priežasties nuo žuvies pagavimo iki aliejaus pagaminimo praeina tik 2–4 valandos.

Vandenynai vis labiau teršiami ir tai daro didelę įtaką žuvims. Kuo toliau žuvys yra maisto grandinės gale, tuo didesnis jų užterštumas PCB ir sunkiaisiais metalais. Pavyzdžiui, sardinės užterštumo vertės yra mažesnės nei menkių.
NORSAN žuvų ir menkių aliejai, naudojami „Omega-3 Kids“ gamyboje, yra kruopščiai išvalomi Norvegijoje nuo PCB ir sunkiųjų metalų. Užterštumo vertės sudaro mažiau nei penktadalį Europos Sąjungos nustatytos maksimalios ribos ir, palyginimui, tik 2% kiekio, esančio 100 g menkių porcijos. Arbatinis šaukštelis “Omega-3 Kids” aliejaus per dieną sudaro tik apie 10% vidutinio per dieną suvartojamo PCB kitame maiste kiekio.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų aliejaus gamybą apsilankykite mūsų svetainėje .

NORSAN žuvų taukai yra švarūs, be teršalų, PCB ir sunkiųjų metalų. NORSAN žuvų taukų absorbcija mūsų organizmui yra nekenksminga.

NORSAN gaminiams yra suteiktas “Friend of the Sea“, sertifikatas, kuris yra vienas prestižiškiausių šioje pramonėje. Nepriklausoma sertifikavimo įstaiga garantuoja mūsų indėlį į aplinkos, o ypač į jūrų ir vandenynų, apsaugą. Tikslas, be kita ko, yra užtikrinti jūrinių buveinių išsaugojimą visame pasaulyje. Būtent dėl ​​šios priežasties mūsų žuvys gaunamos tik iš tų vandenų, kurie yra tausojami organizacijos „Friend of the Sea“. Mes taip pat atsisakome žvejybos praktikos, skatinančios nykstančių rūšių gaudymą, ir stengiamės, kad mūsų gamybos procesai būtų kuo efektyvesni. Taip pat ypatingą dėmesį skiriame organizacijų ir asociacijų, aktyviai dalyvaujančių vandenynų apsaugoje, rėmimui. Mes visada vertiname informaciją apie naujus tvarius projektus, kuriuos galime palaikyti. Nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu ir pristatykite mums savo projektus.

Perdozuoti galima, tačiau mažai tikėtina. Teoriškai reiketų suvartoti daugiau nei trečdalis buteliuko per dieną. Perdozavimo pasekmės:

 • Mėlynės
 • Kraujo suskystėjimas

Viename arbatiniame šaukštelyje (5 ml) „Omega-3 Kids“ žuvų ir menkių aliejuje yra:

EPA (eikozapentaeno rūgštis) = 530 mg,
DHA (dokosanheksaeno rūgštis) = 371 mg,
Vitaminas A = 239 TV
Vitaminas E = 3,6 mg (maišyti tokoferoliai).

Linų sėmenų ir kanapių aliejuje yra daug omega-3 riebalų rūgščių, kurios yra alfa-linoleno rūgštys (ALA). Problema ta, kad organizmas pirmiausia turi paversti riebiąsias rūgštis ALA riebiosiomis rūgštimis EPA ir DHA (kurios yra labai svarbios mūsų sveikatai). Tačiau mūsų fermentai gali paversti ne daugiau kaip 10% ALA riebiųjų rūgščių į EPA ir 0,5% – į DHA. Taigi, net ir suvartojant labai daug ALA, neįmanoma pasiekti pakankamų EPA ir DHA verčių.

Omega-3 Vegan yra augalinis aliejus, kuriame yra daug jūrinių omega-3 riebalų rūgščių (EPA ir DHA). Rekomenduojama išgerti tik vieną arbatinį šaukštelį per dieną, tai yra 2 000 mg jūrinių riebalų rūgščių.

Vaikai ir paaugliai taip pat gali vartoti Omega-3 Vegan. Tada reikia laikytis šios taisyklės: 2000 mg omega-3 riebalų rūgščių per dieną (1 arbatinis šaukštelis / 5 ml) tinka 70 kg sveriančiam suaugusiajam. Taigi, 35 kg vaikui tinkama dozė yra 1 000 mg omega-3 riebalų rūgščių per dieną arba 1/2 arbatinio šaukštelio.

 

Omega-3 Arktis

“Omega-3 Arktis” (200 ml) tai natūralus laukinių menkių, sugautų Arktyje, turtingas riebiosiomis rųgštimis, bet nekoncentruotas aliejus.

Sudėtis:

Žuvų taukai (Šiaurės Atlanto menkės) , maišyti tokoferoliai (vitaminas E), ekologiškas citrinų aliejus

“Omega-3 Arktis” galite vartoti bet kuriuo paros metu. Tačiau, kad organizmas galėtų optimaliai absorbuoti ir įsisavinti omega-3, rekomenduojame jas vartoti prieš popietės pabaigą, nes kai kurie tyrimai rodo, kad biologinis pasisavinimas yra geresnis dienos metu. Jūs galite vartoti omega-3 aliejų valgymo metu, gryną arba įmaišytą į patiekalą.

Jaučiamos labai lengvos citrinos natos. Aliejus neturi skonio kaip žuvis. Todėl jį malonu vartoti, jis nesukelia refliukso.

Rekomenduojama paros dozė yra 10 ml, tai atitinka valgomajį šaukštą. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės, nebent gydytojas nurodė kitaip.

Vartoti gryną aliejų, nesvarbu, ar tai būtų žuvų, alyvuogių ar rapsų aliejus, daugumai žmonių yra neįprasta. Mes puikiai tai suprantame, todėl rekomenduojame šį aliejų įtraukti į savo dienos racioną. Kodėl gi nenaudoti jo gaminant savo salotas ar maišyti su šalta sriuba, ar jogurtu?

Viename buteliuke “Omega-3 Arktis” yra 200 ml aliejaus. Remiantis 10 ml paros doze (1 valgomasis šaukštas), vieno buteliuko užtenka maždaug 25 dienoms. Neatidarytą buteliuką reikia laikyti sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip 25 ° C temperatūroje. Atidarius buteliuką reikia laikyti šaldytuve ir suvartoti per 45 dienas.

“Omega-3 Arktis” yra menkės aliejus (turtingas DHA). Jis gaunamas iš tausios ir laukinės žvejybos bei gaminamas Norvegijoje. Žuvų taukų kokybei lemiamą reikšmę turi žaliavos, t. y. menkės, pasirinkimas. Turtingi maistinėmis medžiagomis Arkties vandenyno vandenys, kuriuose auga ir gyvena menkės, suteikia joms išskirtinę kokybę. Natūralus “Omega-3 Arktis” menkių aliejus gaunamas iš laukinės žvejybos, kurios zona yra prie Norvegijos krantų. Žuvis apdorojama per 2 valandas nuo jos pagavimo. Maksimaliam taukų šviežumui užtikrinti, žvejybos laivyno laivai kasdien grįžta į uostą.

Jūros vis labiau teršiamos, ir tai daro vis didesnį poveikį žuvims. Kuo toliau žuvys yra maisto grandinės gale, tuo labiau jos užterštos PCB ir sunkiaisiais metalais. Pavyzdžiui, sardinės užterštumas yra mažesnis nei menkių.
Žuvų taukai, naudojami mūsų NORSAN „Omega-3 Arktis“ produktui, yra kruopščiai išvalyti Norvegijoje nuo PCB ir sunkiųjų metalų. Šie rodikliai mūsų produkte yra mažesni nei penktadalis Europos Sąjungos nustatytos maksimalios ribos ir, palyginimui, tik 2% kiekio esančio 100 g menkių porcijoje.
Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų taukų gamybą apsilankykite mūsų svetainėje.

NORSAN žuvų taukai yra švarūs, be teršalų, PCB ir sunkiųjų metalų. NORSAN žuvų taukų absorbcija mūsų organizmui yra nekenksminga.

NORSAN gaminiams yra suteiktas “Friend of the Sea“, sertifikatas, kuris yra vienas prestižiškiausių šioje pramonėje. Nepriklausoma sertifikavimo įstaiga garantuoja mūsų indėlį į aplinkos, o ypač į jūrų ir vandenynų, apsaugą. Tikslas, be kita ko, yra užtikrinti jūrinių buveinių išsaugojimą visame pasaulyje. Būtent dėl ​​šios priežasties mūsų žuvys gaunamos tik iš tų vandenų, kurie yra tausojami organizacijos „Friend of the Sea“. Mes taip pat atsisakome žvejybos praktikos, skatinančios nykstančių rūšių gaudymą, ir stengiamės, kad mūsų gamybos procesai būtų kuo efektyvesni. Taip pat ypatingą dėmesį skiriame organizacijų ir asociacijų, aktyviai dalyvaujančių vandenynų apsaugoje, rėmimui. Mes visada vertiname informaciją apie naujus tvarius projektus, kuriuos galime palaikyti. Nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu ir pristatykite mums savo projektus.

Perdozuoti galima, tačiau mažai tikėtina. Teoriškai reiketų suvartoti daugiau nei trečdalis buteliuko per dieną. Perdozavimo pasekmės:

 • Mėlynės
 • Kraujo suskystėjimas

Viename valgomajame šaukšte (10 ml) Omega-3 Arktis yra:

EPA (eikozapentaeno rūgštis) = 700 mg,
DHA (dokosanheksaeno rūgštis) = 1,060 mg,
Vitaminas A = 546 TV
Vitaminas E = 8,8 mg (maišyti tokoferoliai).

“Omega-3 Arktis” sudėtyje nėra jodo

Linų sėmenų ir kanapių aliejuje yra daug omega-3 riebalų rūgščių, kurios yra alfa-linoleno rūgštys (ALA). Problema ta, kad organizmas pirmiausia turi paversti riebiąsias rūgštis ALA riebiosiomis rūgštimis EPA ir DHA (kurios yra labai svarbios mūsų sveikatai). Tačiau mūsų fermentai gali paversti ne daugiau kaip 10% ALA riebiųjų rūgščių į EPA ir 0,5% – į DHA. Taigi, net ir suvartojant labai daug ALA, neįmanoma pasiekti pakankamų EPA ir DHA verčių.

Omega-3 Vegan yra augalinis aliejus, kuriame yra daug jūrinių omega-3 riebalų rūgščių (EPA ir DHA). Rekomenduojama išgerti tik vieną arbatinį šaukštelį per dieną, tai yra 2 000 mg jūrinių riebalų rūgščių.

Vaikai ir paaugliai taip pat gali vartoti Omega-3 Vegan. Tada reikia laikytis šios taisyklės: 2000 mg omega-3 riebalų rūgščių per dieną (1 arbatinis šaukštelis / 5 ml) tinka 70 kg sveriančiam suaugusiajam. Taigi, 35 kg vaikui tinkama dozė yra 1 000 mg omega-3 riebalų rūgščių per dieną arba 1/2 arbatinio šaukštelio.

“Omega-3 Total” yra žuvų taukai, turintys daug EPA riebalų rūgščių, todėl jie ypač veikia kraujo lipidų kiekį, kraujospūdį ir širdies veiklą. Jie taip pat turi priešuždegiminį poveikį ir yra rekomenduojami, pavyzdžiui, esant reumatui.

“Omega-3 Arktis ” yra žuvų taukai išgauti tik iš menkių. Jų DHA kiekis yra didesnis. Todėl jie vaidina svarbų vaidmenį palaikant normalią smegenų funkciją, palaikant normalų regėjimą. Tai aliejus, kurį labiau rekomenduojame prevencijai.

Trumpai tariant, viskas priklauso nuo priežasties, kodėl mes vartojame žuvų taukus. Jei turite daugiau klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis (+370 67753990) arba el. paštu: info@norsan.lt </ a >).

Galimos kelios galimybės:

  • Per mūsų internetinę parduotuvę: tiesiog įdėkite pasirinktus produktus į krepšelį, įveskite savo kontaktinę informaciją, norimą mokėjimo būdą, patvirtinkite užsakymą ir po kelių dienų gausite savo užsakytą omega-3 aliejų ar kapsules.
  • Telefonu: užsakymą galite bet kada pateikti telefonu. Nesvarbu, ar perkate pirmą kartą, ar ne. Mūsų telefono numeris: +370 677 53990
  • El. paštu: atsiųskite mums savo užsakymą el. paštu. Jis bus nedelsiant apdorota ie Jūs gausite patvirtinimą apie užsakymą. Mūsų el. pašto adresas: info@norsan.lt

Mes siūlome šias mokėjimo galimybes:

   • kreditine kortele (Visa, American Express, Mastercard)
   • per „PayPal“
   • banko pavedimu
   • Pagal sąskaitą: sąskaitą pridedama prie jūsų siuntinio ir jūs turite ją apmokėti per 14 dienų

DHL teikia pristatymą į Lietuvą ir kitas Europos šalis. Pristatymas nemokamas nuo 49 €. Mažesniems nei 49 eurų pirkinių krepšialiams taikomas 4 eurų mokestis.

Mūsų siuntas siunčia DHL. Pristatymas trunka nuo 3 iki 5 darbo dienų.

Jei negavote užsakymo per 5 darbo dienas, kviečiame susisiekti su mumis, kad galėtume kartu patikrinti jūsų užsakymo būseną (+370 677 53990 arba info@norsan.lt ).

Jei jūsų netenkina jūsų užsakymas arba turite bendrų klausimų dėl jūsų užsakymo, kviečiame susisiekti su mumis el. paštu info @ norsan.lt arba telefonu +370 677 53990.

Jei norite grąžinti užsakytus produktus, susisiekite su mumis el. paštu info@norsan.lt arba telefonu +370 677 53990. Tada jums atsiųsime dokumentą su kuriuo nemokamai grąžintumėte savo produktus.

Jei gavote šį pranešimą iš DHL, prekės buvo sugadintos transportavimo metu. Paprastai tai yra sulaužytas butelis. Tokiu atveju DHL mums grąžina paketą. Jei gausite tokią žinutę, galite susisiekti su mumis, tačiau bet kuriuo atveju mes jums dar kartą atsiųsime jūsų užsakymą.

Klausimai apie omega-3 riebalų rūgštis

Jūrinės kilmės omega-3 riebalų rūgštims (EPA ir DHA) yra priskiriama daug naudingų savybių. Pavyzdžiui, Europos maisto saugos tarnyba (EFSA) paskelbė šią informaciją :

   • EPA ir DHA prisideda prie normalios širdies funkcijos
   • DHA padeda palaikyti normalų regėjimą
   • DHA padeda palaikyti normalią smegenų funkciją.
   • DHA ir EPA padeda palaikyti normalų trigliceridų kiekį kraujyje.
   • Motinos vartojamas DHA prisideda prie normalaus vaisiaus ir žindomo kūdikio akių ir smegenų vystymosi.
   • DHA prisideda prie normalaus kūdikių iki 12 mėnesių regėjimo vystymosi.

Didelis omega riebalų rūgščių disbalansas gali sukelti lėtinį uždegimą organizme. Šis disbalansas gali sukelti rimtas potologijas. Omega-6 turi uždegiminį poveikį, o omega-3 riebalų rūgštys turi priešuždegiminį poveikį.

Omega-3 kiekis žuvyje priklauso nuo jos rūšies. Silkėje yra maždaug 2 g. omega-3 100 gramų žuvies, todėl silkė yra puikus natūralaus omega-3 riebalų rūgščių šaltinis. Tune, lašišoje ir skumbrėje taip pat gausu omega-3 riebalų rūgščių, tačiau norint suvartoti 2 g. omega-3, reikia suvartoti 250 g. žuvies. Kitose įprastose žuvų rūšyse omega-3 yra gana mažai. Pavyzdžiui, turėtumėte suvalgyti 1,5 kg upėtakio, kad gautumėte 2. g omega-3.

Geriausias pasirinkimas yra tradicinis metodas: valgykite daug žuvies, tokios kaip skumbrė, lašiša ar silkė. Tačiau, kaip nurodyta aukščiau, per dieną turėtumėte suvalgyti 100 g silkės, 250 g. lašišos arba 1,5 kg upėtakio, kad pasisavintumėte pakankamai omega-3 (2 g. per dieną). Linų sėmenyse ir linų sėmenų aliejuje, chia sėklose, graikinių riešutų aliejuje ir riešutuose taip pat labai gausu omega-3, tačiau jūrinės kilmės omega-3 riebalų rūgštys (EPA ir DHA) yra laikomos naudingesnėmis nei augalinės kilmės omega-3 riebalų rūgštys (ALA). O organizmas gali konvertuoti tik nedidelį procentą ALA (0,5–10,0%) į EPA ir DHA.

Taip, teoriškai tai įmanoma. Tačiau reikėtų vartoti didelius kiekius tam tikrų maisto produktų, kas praktiškai ne visada įmanoma. Tiesą sakant, norint gauti 2 g omega-3 riebalų rūgščių per dieną (gydytojų rekomenduojama paros dozė), jums reikės suvartoti apie 100 g silkės, 150 g tuno, 250 g lašišos, 300 g skumbrės , 1,5 kg upėtakio arba 3 kg menkių per dieną.

Mes žinome, kad tam tikros ligos yra susijusios su omega-3 trūkumu ir kad šių ligų vystymąsi gali sulėtinti omega-3 riebalų rūgščių vartojimas. Pripažįstama, kad vakarietišką mitybą paprastai lydi omega-3 trūkumas. Omega-3 trūkumo požymiai dažnai nepastebimi, nes jie jau yra kasdienio gyvenimo dalis ir mes išmokome su juo gyventi (miego sutrikimai, susikaupimo stoka, virškinimo problemos ir kt.). Mes taip pat žinome, kad kelios autoimuninės ligos yra susijusios su omega-3 trūkumu. Norėdami įsitikinti, kad jūsų kūnui nieko netrūksta, galima atlikti riebalų rūgščių kraujo tyrimą.

Omega-3 vartojimas gali sustiprinti antikoaguliantų poveikį. Visa tai yra dozavimo klausimas, kurį reikia aptarti su gydytoju.

San Omega häufige Fragen

NORSAN žuvų taukai

Reikėtų patikrinti šiuos kokybės kriterijus:

   • Mažas aplinkos teršalų ir PCB (polichlorintų bifenilų) kiekis
   • Tvari žvejyba
   • Malonus skonis
   • Natūralus laukinių žuvų aliejus
   • Tinkama dozė

NORSAN žuvų ir menkių aliejai atitinka šiuos kriterijus, todėl atitinka aukštą kokybės standartą.

Jūros yra vis labiau teršiamos ir vis didesnį poveikį daro vandenynų žuvims. Kuo toliau žuvys yra maisto grandinės gale, tuo didesnis jų užterštumas PCB ir sunkiaisiais metalais. Pavyzdžiui, sardinės užterštumo vertės yra mažesnės nei menkių.
NORSAN aliejai yra kruopščiai išvalomi Norvegijoje nuo PCB ir sunkiųjų metalų. ORSAN aliejuose yra mažiau nei penktadalis Europos Sąjungos nustatytos maksimalios ribos ir, palyginimui, tik 2% kiekio, esančio 100 g menkių porcijoje.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų aliejaus gamybą apsilankykite mūsų svetainėje .

NORSAN aliejai yra išgryninti ir neturi teršalų, PCB ir sunkiųjų metalų, todėl yra nekenksmingi mūsų organizmui.

NORSAN gaminiams yra suteiktas “Friend of the Sea“, sertifikatas, kuris yra vienas prestižiškiausių šioje pramonėje. Nepriklausoma sertifikavimo įstaiga garantuoja mūsų indėlį į aplinkos, o ypač į jūrų ir vandenynų, apsaugą. Tikslas, be kita ko, yra užtikrinti jūrinių buveinių išsaugojimą visame pasaulyje. Būtent dėl ​​šios priežasties mūsų žuvys gaunamos tik iš tų vandenų, kurie yra tausojami organizacijos „Friend of the Sea“. Mes taip pat atsisakome žvejybos praktikos, skatinančios nykstančių rūšių gaudymą, ir stengiamės, kad mūsų gamybos procesai būtų kuo efektyvesni. Taip pat ypatingą dėmesį skiriame organizacijų ir asociacijų, aktyviai dalyvaujančių vandenynų apsaugoje, rėmimui. Mes visada vertiname informaciją apie naujus tvarius projektus, kuriuos galime palaikyti. Nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu ir pristatykite mums savo projektus.

Žuvų taukų kokybės lemiamas veiksnys yra teisingas žaliavos, t. y. žuvies – pasirinkimas. NORSAN žuvų taukai gaunami iš tausios žvejybos (laukinių žuvų) ir yra gaminami Norvegijoje. Dažniausiai žuvų taukai yra sugaunami, perdirbami ir nedelsiant atšaldomi iš jūroje gaudomų giliavandenių žuvų, pavyzdžiui, sardinių, skumbrių ir ančiuvių. Žuvis atkeliauja tik iš Atlanto. Menkė, esanti NORSAN menkių aliejuje, taip pat gaunama iš laukinės žvejybos Arkties vandenyne prie Norvegijos krantų. Nuo žuvies sugavimo iki perdirbimo praeina tik 2–4 ​​valandos, kas užtikrina mūsų aliejų šviežumą.

Daugelį omega-3 produktų sudaro žuvų taukų koncentratai, kurie išgaunami įvairiais cheminiais procesais ir koncentruojami didesniu mastu. Dėl to šiuose kocentratuose dažnai yra tik 2–3 skirtingos riebalų rūgštys. Palyginimui, natūralaus žuvų taukų komplekso sudėtį sudaro daugiau nei 50 skirtingų riebiųjų rūgščių, kurios įvairiais būdais daro teigiamą poveikį organizmui ir yra prilygsta žuvies valgymui. Be to, oksidacijos rizika yra mažesnė su natūraliais žuvų taukais, nes jų riebalų rūgščių junginiai yra stabilesni.

Linų sėmenų aliejus yra turtingiausias omega-3 augalinis aliejus (daugiau kaip 50%), jo vartojimas prisideda prie sveikos ir subalansuotos mitybos. Tačiau linų sėmenų aliejuje nėra omega-3 riebalų rūgščių EPA ir DHA, kurios laikomos ypač svarbiomis sveikatai ir kurių yra augalinių dumblių aliejuje. Mūsų kūnas sugeba riebalų rūgštį ALA, esančią sėmenų aliejuje, paversti riebiosiomis rūgštimis EPA ir DHA, tačiau konvertavimo procentas yra labai žemas (0,5% ir 10%). Taigi linų sėmenų aliejaus nepakanka norint kompensuoti EPA ar DHA deficitą.

Jei nenorite vartoti gyvūninio maisto, NORSAN “Omega-3 Vegan” dumblių aliejus yra puiki alternatyva, nes tai yra augalinis aliejus, kuriame gausu jūrinių omega-3 riebalų rūgščių (EPA ir DHA).

Norsan Algenöl

NORSAN jūros dumblių aliejus

Reikėtų atkreipti dėmesį į šiuos kokybės kriterijus:

   • EPA ir DHA kiekis (daugelyje dumblių aliejų yra tik DHA)
   • Didelis omega-3 kiekis
   • Aliejus, kiek įmanoma natūralesnis, be jokios papildomos chemijos
   • Geri tyrimų rezultatai, ypač TOTOX indeksas, sunkieji metalai, PCB
   • Tvarumas
   • Augalinės kilmės ir 100% veganiškas

NORSAN “Omega-3 Vegan” aliejus atitinka šiuos kriterijus, todėl atspindi aukštą kokybės standartą.

Žaliavos, t. y. dumblių pasirinkimas yra lemiamas dumblių aliejaus kokybės veiksnys. Pagrindinis mūsų augalinio dumblių aliejaus komponentas yra mikrodumbliai Schizochytrium sp. Šie dumbliai yra jūriniai mikrodumbliai, kuriuos sudaro mikroskopiniai vienaląsčiai dumbliai. Ši dumblių forma yra kilusi atogrąžų pakrančių mangrovių miškuose. Šie dumbliai maitinami tik organinėmis ir augalinėmis medžiagomis, tokiomis kaip negyvi lapai. Ypatingas šio dumblo bruožas yra tai, kad jame yra dvi labai svarbios jūrinės omega-3 riebalų rūgštys – DHA ir EPA.

“Omega-3 Vegan” yra kilęs iš tvarios, gerbiančios aplinką kultūros. Mikrodumbliai, naudojami gaminant “Omega-3 Vegan”, nėra paimami iš jūros, jie auginami didelėse talpyklose, kuriose yra dirbtinis jūros vanduo. Taigi, mes išsaugome žuvų išteklius ir jų maistinę bazę, nes žuvims taip pat reikia dumblių, kad pasipildytų jų omega-3 kiekis. Tokiu būdu mes nesikišame į natūralią jūros ekosistemą, o žuvų ir krilių atsargos yra neliečiamos. Mes jaučiame savo atsakomybę prieš jūrą ir jūrinę aplinką. Mes palaikome ne pelno siekiančias organizacijas, besirūpinačiomis jūrų buveinių apsauga. Jei žinote apie projektą ar organizaciją, kuri nusipelno paramos, atsiųskite mums el. laišką .

Linų sėmenų aliejus yra turtingiausias omega-3 augalinis aliejus (daugiau kaip 50%), o jo vartojimas prisideda prie sveikos ir subalansuotos mitybos. Tačiau linų sėmenų aliejuje nėra omega-3 riebalų rūgščių EPA ir DHA, kurios laikomos ypač svarbiomis sveikatai ir kurių yra augalinių dumblių aliejuje. Net jei mūsų kūnas sugeba riebalų rūgštį ALA, esančią sėmenų aliejuje, paversti riebiosiomis rūgštimis EPA ir DHA, konvertavimo procentas yra labai žemas (0,5% ir 10%). Taigi, linų sėmenų aliejaus nepakanka norint kompensuoti EPA ar DHA deficitą.

NORSAN dumblių aliejus yra augalinis aliejus, kuriame gausu jūrinių omega-3 riebalų rūgščių (EPA ir DHA).

Dumbliai, iš kurių išgaunamas NORSAN dumblių aliejus, auginami be kenksmingų medžiagų. Auginimo dumbliai nėra veikiami natūralių teršalų, sunkiųjų metalų ir PCB iš vandenynų. Nepaisant to, dumblių aliejus yra tikrinamas ir gryninamas, kad būtų užtikrinta išskirtinė kokybė.

keyboard_arrow_up