Certifications

NORSAN žuvų taukai yra …

…IFOS sertifikatas

IFOS sertifikatas (International Fish Oil Standards Program) yra nepriklausoma žuvų taukų kontrolės ir sertifikavimo programa. IFOS yra pasaulinis etalonas, kai kalbama apie grynumą, efektyvumą ir šviežumą. Omega-3 maisto papildai vertinami pagal 5 kriterijus. Mūsų NORSAN žuvų taukai puikiai atitinka visus šiuos kriterijus. Būtent dėl ​​šios priežasties IFOS kiekvienam iš mūsų žuvų taukų ir kapsulių įvertino aukščiausiu balu.

…Friend Of the Sea (FOS) sertifikatas

NORSAN žuvų taukai ir menkių aliejus yra FOS sertifikuoti ir abu yra gaunami laikantis jūros buveinių išsaugojimo ir apsaugos kriterijais. FOS (jūrų draugo) sertifikatas patvirtina mūsų indėlį į aplinkos, ypač vandenynų, apsaugą. FOS yra objektyvi ir visame pasaulyje pripažinta kontrolės įstaiga.

„Jūros draugas“ yra tarptautiniu mastu pripažinta ne pelno siekianti organizacija, kurios tikslas išsaugoti jūrų buveinę pasauliniu mastu. FOS vykdo pažangiausius sertifikavimo projektus, kurie patikrina žuvininkystės ir omega-3 žuvų taukų produktų tvarumą.

NORSAN garantuoja:

  • kad jos produktai nėra gaunami iš per daug išnaudotų žuvų išteklių,
  • nenaudoja žvejybos būdų, skatinančių nykstančių rūšių buveinę,
  • nenaudoja žvejybos būdų, turinčių įtakos ekosistemai,
  • naudoja kuo efektyvesnius energijos gamybos procesus,
  • aukštus socialinės atsakomybės standartai.

Nepriklausomų laboratorijų sertifikatai

Mūsų NORSAN Omega-3 aliejai yra reguliariai tikrinami nepriklausomų laboratorijų. Žaliavų, pagalbinių medžiagų ir sunkiųjų metalų kiekio analizę rasite čia.

keyboard_arrow_up