NEMOKAMAS pristatymas į paštomatus nuo 49 €
NUOLAIDA nuo 3 produktų

Sertifikatai

Sertifikatai

Jūros draugo (FOS) sertifikatas

NORSAN žuvų taukai ir menkių taukai turi FOS sertifikatą ir yra pagaminti iš žuvų, kurios visos atkeliauja iš FOS sertifikuotų tausojančių vandenų. Jūros draugo (FOS) sertifikatas patvirtina, kad mūsų indėlį į aplinkos ir visų pirma pasaulio vandenynų apsaugą patvirtina garsi objektyvi tyrimų organizacija.

Jūros draugas yra tarptautiniu mastu gerbiama ne pelno siekianti organizacija, kuri užsibrėžė užduotį išsaugoti pasaulio jūrų buveines. FOS vykdo svarbiausius sertifikavimo projektus, kuriais tikrinamas žuvininkystės ir omega-3 žuvų taukų produktų tvarumas.

NORSAN užtikrina, kad būtų laikomasi šių kriterijų:

  • Mūsų produktai gaminami iš žuvų išteklių, kurie nėra pereikvojami.
  • Nykstančių rūšių žuvų priegaudos žvejybos būdų prevencija
  • Žvejybos praktikos, darančios poveikį ekosistemai, mažinimas
  • Efektyviai naudojama energija
  • Įmonės praktika apima aukštus socialinės atsakomybės standartus

IFOS sertifikatas

IFOS sertifikavimas (Tarptautinė žuvų taukų standartų programa) – tai nepriklausoma žuvų taukų testavimo ir sertifikavimo programa. IFOS nustato aukščiausius pasaulyje grynumo, veiksmingumo ir šviežumo standartus. Omega-3 papildai vertinami pagal 5 kriterijus. Mūsų NORSAN žuvų taukai visiškai atitinka visus šiuos kriterijus. Todėl IFOS kiekvienam mūsų skystam žuvų aliejui ir kapsulėms suteikė aukščiausią įvertinimą.

Laboratorijos sertifikatai

Mūsų “NORSAN Omega-3” žuvų taukai reguliariai tikrinami nepriklausomose laboratorijose. Čia rasite žaliavų, priedų ir sunkiųjų metalų analizes:

Omega-3 Total
Omega-3 Total kapsulės
Omega-3 Vegan
Omega-3 Vegan kapsulės
Omega-3 FISK aliejus
Omega-3 FISK Jelly
Omega-3 Arktis
Omega-3 Arktis kapsulės

Item added to cart.
0 items - 0,00