NEMOKAMAS pristatymas į paštomatus nuo 49 €
NUOLAIDA nuo 3 produktų

Omega-3 vartojimas

Omega-3 vartojimas

Daugelis žmonių NORSAN aliejų vartoja gryną, paros dozę matuodami šaukštu arba matavimo indeliu. Tačiau aliejų galima naudoti ir kaip “įprastą” ingredientą virtuvėje ir įmaišyti į įvairius patiekalus. Pavyzdžiui, aliejų galite lengvai įmaišyti į sultis, kokteilį ar padažą, jogurtą, varškę ar košę. Net į sriubą ar pagrindinius patiekalus, svarbiausia, kad jie nebūtų labai karšti.

Galimybių daug ir įvairių – pasisemkite įkvėpimo iš mūsų siūlomų receptų.

Kapsulės taip pat yra praktiška alternatyva, ypač tiems žmonėms, kurie daug keliauja.

Sužinokite, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį vartodami NORSAN Omega-3 riebalų rūgštis ir kaip jas optimaliai integruoti į kasdienį gyvenimą.


1 šaukštas arba šaukštelis Omega-3 aliejaus per dieną

Bendra rekomenduojama dozė yra 2000 mg Omega-3 per dieną. Tai rodo moksliniai tyrimai ir daugiau nei 30 000 mūsų atliktų atskirų riebalų rūgščių analizių. Tai atitinka maždaug 1 valgomąjį šaukštą “Omega-3 Total” ir “Omega-3 Arktis” arba 1 arbatinį šaukštelį “Omega-3 Vegan” per dieną.

Reguliarus vartojimas

Reguliarus vartojimas yra raktas į sėkmę. Kasdien po porciją Omega-3 – nes tik reguliariai vartojant galima pasiekti gydomąjį ir profilaktinį poveikį.

Vartoti valgio metu arba po valgio

Rekomenduojame Omega-3 vartoti kartu su maistu. Taip yra todėl, kad vartoants su maistu geriau įsisavinamos riebalų rūgštys. Tuščias skrandis sunkiau virškina riebalus, todėl kyla pavojus, kad organizmas įsisavins tik nedidelę dalį vertingų aliejų. Dar vienas svarbus momentas – aliejus neturėtų būti kaitinamas. Dėl karščio poveikio Omega-3 riebalų rūgštys oksiduojasi.

Nesvarbu, ar Omega-3 vartojama ryte, per pietus ar vakare, svarbu ją vartoti su maistu.

Vartoti Omega-3 aliejų taip paprastaPrieš atidarydami produktą suplakite.


Vartokite Omega-3 aliejų su maistu.


Atidarytą Omega-3 aliejų laikykite šaldytuve.

Kiekvieną dieną kartokite 1-3 žingsnius ir susikurkite savo Omega-3 rutiną.

NORSAN Omega-3 aliejai kasdienės mitybos dalis

Jei jums trūksta Omega-3, svarbu jomis papildyti organizmą, kad Omega-3 indeksas ir Omega-6/3 santykis būtų sveikatai palankaus lygio. Tačiau jei vėl nustosite šias riebalų rūgštis vartoti, vertės sumažės ir vėl grįšite ten, kur pradėjote. Todėl svarbu, kad rastume būdą, kaip NORSAN aliejus integruoti į savo kasdienį gyvenimą ir tai taptų įprastos mitybos dalimi. Žiūrėkite vaizdo įrašą ir sužinokite, kodėl savo Omega-3 aliejus laikome maistu ir kaip aliejai gali lengvai tapti Jūsų kasdienio gyvenimo dalimi.

Rekomendacija vaikams

AmžiusDozavimas
9 kgKas 2 dienas 2,5 ml per dieną (maždaug 1/2 arbatinio šaukštelio); yra 257 mg omega-3 riebalų rūgščių per dieną (arba 515 mg viename šaukštelyje)
17 kg2,5 ml per dieną (maždaug 1/2 arbatinio šaukštelio); sudėtyje yra 515 mg omega-3 riebalų rūgščių
35 kg5 ml per dieną (maždaug 1 arbatinis šaukštelis); sudėtyje yra 1030 mg omega-3 riebalų rūgščių

Vaikams rekomenduojame mūsų “Omega-3 FISK” aliejų. Atsižvelgiant į amžių, rekomenduojame lentelėje nurodytas dozes.

Tačiau iš esmės visi mūsų produktai tinka ir vaikams. Svarbu, kad dozė būtų apskaičiuota pagal amžių ir svorį*.

Žindančios motinos užtikrina sau ir savo vaikui optimalų riebalų rūgščių kiekį, kasdien vartodamos 2000 mg Omega-3 riebalų rūgščių.

*NORSAN aliejų vartojimo rekomendacija paskaičiuota 75 kg sveriančiam suaugusiam žmogui. Todėl 15 kg sveriančiam vaikui reikėtų maždaug ⅕ suaugusiam žmogui rekomenduojamo kiekio.

Naudingi patarimai tėvams

Ugnikalnis

Įmaišytas į įvairių rūšių grūdų košes ar vaisių tyrę. FISK aliejaus skonio mažyliai net nepajus. Tėvystės patarimai – įmaišykite paslapčia.

Lėktuvo šaukštas


Kai šaukštas virsta lėktuvu, o mama ir tėtis skleidžia juokingus garsus, kai kurių vaikų akys nušvinta. O kai būna daug linksmybių ir žaidimų, lėktuvas nusileidžia ant liežuvio. Įspėjimas: išsiliejimo rizika! Tėvų įgūdžiai: autentiškas skrydžio modeliavimas

Supergalių idėja


Vaikai suvokia savo gebėjimus pagal principą greičiau, aukščiau, toliau ir mano, kad viskas, kas palaiko šias vertybes, yra puiku. Pavyzdžiui, kasdien gaunant šaukštą omega-3, futbolo kamuolys kaskart skrenda šiek tiek aukščiau. Tai galima modeliuoti ir suaugusiesiems. Tėvystės įgūdžiai: patikimas pateikimas su nedideliu mirktelėjimu.

Item added to cart.
0 items - 0,00