Teisinė informacija

NORSAN (Pagrindinis biuras Europoje)
NORSAN GmbH
Plauener Str. 163-165, Haus E
13053 Berlin
Vokietija

NORSAN Lietuva :
Vilnius
Tel. : +370 677 53990

Internetinis puslapis: www.norsan.lt
El. paštas : info@norsan.lt

Direktorius: Joakim Graff
Mokesčių mokėtojo numeris: 37/504/50171
Apygardos teismas: Berlin HRB 177 515 B
PVM kodas: DE 290402247

Bankas: Commerzbank Frankfurt
BIC: COBADEFFXXX
IBAN: DE82 1004 0000 0333 0362 00

 

Įspėjimas

„NORSAN GmbH“ reguliariai tikrina ir atnaujina informaciją savo interneto svetainėje. Nepaisant visų atsargumo priemonių, gali būti, kad kai kurie duomenys ir informacija buvo pakeisti be mūsų žinios. Todėl mes nenešame jokios atsakomybės už pateiktos informacijos aktualumą, tikslumą ir išsamumą. Tas pats pasakytina ir apie visas kitas svetaines, į kurias tiesiogiai daromos nuorodos. „NORSAN GmbH“ neatsako už svetainių, prie kurių prisijungiate naudodamiesi šiomis nuorodomis, turinį.
Teisės į vaizdinę medžiagą: Svetainėje naudojamas turinys yra apsaugotas. Neleidžiama čia esančios medžiagos naudoti be išankstinio „NORSAN GmbH“ sutikimo.

 

Asmens duomenų apsauga ir konfidencialumas:

Mes negalime garantuoti, kad mums perduodama informacija ar asmens duomenys nebus „perimami“ be mūsų žinios trečiųjų šalių jų perdavimo metu.

 

Nuorodos į kitas svetaines

„NORSAN“ tinklalapio puslapiuose gali būti nuorodų į kitas svetaines. „San Omega GmbH“ nedaro jokios įtakos šių tinklalapių redakciniam turiniui ir jų operatorių vykdomam duomenų apsaugos nuostatų laikymuisi.

 

Slapukai

Mes naudojame slapukus tam, kad teiktume paslaugas ir funkcijas, siūlomas mūsų svetainėje. Slapukai yra duomenys, kurie atsisiunčiami arba saugomi jūsų kompiuteryje ar bet kuriame kitame įrenginyje. Slapukai yra informacija, kurie gali būti naudojami jūsų asmens tapatybei nustatyti vėl apsilankius svetainėje. Jei nesate davę sutikimo, šie duomenys nebus naudojami jūsų asmeniniam identifikavimui. IP adresai išsaugomi tik anonimiškai. Šiuos duomenis naudojame siekdami optimizuoti savo paslaugas ir pritaikyti jas klientų poreikiams. Galite prieštarauti vartotojo profilio sukūrimui įdiegdami atsisakymo slapuką. Mes taip pat naudojame slapukus siekdami, kad internetinės parduotuvės naudojimas būtų patogus. Dėl to mes saugome informaciją apie apsilankymo mūsų svetainėje datą ir trukmę, taip pat kitus puslapius, kuriuose lankosi lankytojas. Daugelis naršyklių sukonfigūruotos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Tačiau įmanoma išjungti nuolatinį slapukų saugojimą arba sukonfigūruoti naršyklę, kad ji praneštų jums, kai tik slapukai bus išsiųsti. Tačiau mes atkreipiame jūsų dėmesį į tai, kad visiškai išjungus slapukus, tam tikros šios svetainės ir bet kurios kitos jūsų lankomos svetainės funkcijos nebus pasiekiamos. Bet kuriuo metu galite prieštarauti duomenų rinkimui ir saugojimui, siųsdami el. laišką adresu info@norsan.lt </ a >.

 

Nuotraukos

Mūsų svetainėje esančios nuotraukos yra naudojamos palaikant fotolia.de ir 123rf.com.

grade
keyboard_arrow_up