Pardavimo sąlygos(CGV)

NORSAN

Pagrindinė būstinė Europoje:
NORSAN GmbH
Gubener g. 47
10243 Berlin
Vokietija

Kontaktai Lietuvoje:
UAB “Norsan Baltic”
V. Nagevičiaus g. 3, 08237 Vilnius, Lietuva
Tel. : +370 69988150
Internetinis puslapis: www.norsan.lt
El. paštas: info@norsan.lt

1. Sutarties sudarymas:
Mūsų svetainėje užsakymas patvirtinamas užbaigus užsakymo procesą naudojant atitinkamą mygtuką.

2. Produktų kainos:
Taikomos kainos tos, kurios galioja užsakymo metu. Į mūsų kainas yra įskaičiuotas 21% PVM (Omega-3 Total, Omega-3 Capsules, Omega-3 Vegan, Omega-3 Vegan Capsules, Omega-3 Kids, Omega-3 Jellies, Omega-3 Arktis ir Omega-3 Arktis Capsules). Siuntimo išlaidos nurodomos atskirai. Kainos, akcijos ir kuponai galioja iki nurodytos datos.

3. Pristatymo mokesčiai:
Siuntimo išlaidos yra 1,99 arba 3,99 € su PVM (su 21% PVM). Siuntimo išlaidos yra nemokamos nuo 49,00 EUR pirkimo sumos tik į paštomatus.

4. Pristatymas:
Pristatymą vykdomas per Omniva. Užsakymai pristatomi kliento nurodytu pristatymo adresu (paštomato arba namų), jei nesusitarta kitaip.

5. Mokėjimo sąlygos:
Mokėti galite kreditine kortele, banko pavedimu arba, jei sutariama, pagal sąskaitą faktūrą. Jei mokate pagal sąskaitą faktūrą, ji jums bus išsiųsta kartu su jūsų užsakymu.

6. Skundai:
Jei turite klausimų, problemų ar nusiskundimų, nedvejodami susisiekite su mumis.

El. paštu: info@norsan.lt arba Tel.: +37069988150

7. Pavadinimo išsaugojimas:
Pristatytos prekės lieka „NORSAN Baltic“ nuosavybe iki visiško atsiskaitymo už prekes. Klientui neleidžiama perparduoti prekių, kol jos yra mūsų nuosavybė.

8. Įvairūs:
Produktai turi būti laikomi saugioje vietoje ir vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykitės laikymo ir naudojimo instrukcijomis.
Maisto papildai nepakeičia įvairios ir subalansuotos mitybos ar sveikos gyvensenos.

Dėl gaminių ir kainų pokyčių gali būti spausdinimo, skaičiavimo, formuluočių ar vaizdo klaidų. „Norsan Baltic“ turi visas teises į naudojamus tekstus, nuotraukas, piešinius ir grafiką. Draudžiamas jų naudojimas (išskyrus asmeniniams tikslams) be mūsų aiškaus sutikimo.

keyboard_arrow_up