NEMOKAMAS pristatymas į paštomatus nuo 49 €
NUOLAIDA nuo 3 produktų

Renginiai

Vienas iš NORSAN Baltic įmonės tikslų – yra skatinti žmones rūpintis savo sveikata, šviesti bei informuoti juos apie būdus ir priemones kaip tai galima padaryti.

Tai darome įvairiausiais būdais – stengiamės pateikti kuo naudingesnės informacijos apie sveikatą mūsų svetainėje ir socialinių tinklų paskyrose (IG, FB, TIK TOK), dalyvaujame konferencijose, parodose, publikuojame straipsnius, paremtus moksliniais tyrimais, konsultuojame asmeniškai. Ypač didelį dėmesį skiriame paskaitoms, kurias skaitome arba patys, arba kviečiame savo srities specialistus, kurie noriai dalijasi savo žiniomis ir patirtimis. Paskaitos yra nemokamos.

Specialistų skaitomas paskaitas galite išgirsti online, o mes patys mielai atvyksime pas Jus, jeigu susidarys 10-15 žmonių grupė, kurie ne tik norės išgirsti apie Omega-3 naudą organizmui, bet ir turės galimybę išragauti NORSAN produktus, pasikonsultuoti asmeniškai, užduoti klausimus ir gauti į juos atsakymus.

Jeigu susibėrė bendraminčių grupė, kurie neabejingi savo sveikatai, rašykite mums el. paštu info@norsan.lt arba skambinkite +37069988150 ir sutarsime dėl susitikimo.

Item added to cart.
0 items - 0,00