Sveiki atvykę į NORSAN

NORSAN yra Norvegijos įmonė, siūlanti aukštos kokybės Omega-3 produktus iš žuvų taukų ir jūros dumblių.

NORSAN yra populiariausias Omega-3 prekės ženklas Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje ir labai džiaugiamės, kad turime daugiau nei 150 000 vartotojų.

NORSAN kelionė prasidėjo Norvegijoje 2006 m. O kai šios įmonės įkūrėjas ir generalinis direktorius Joakimas Graffas 2012 metais vedamas meilės nusprendė atvykti į Vokietiją iš Norvegijos, pagrindinė buveinė persikėlė į Vokietiją, Berlyną.

Dabar šios įmonės veikla apima – be Vokietijos – ir Lietuvą, Lenkiją, Austriją, Prancūziją, Italiją, Norvegiją, Šveicariją, Didžiąją Britaniją, Čekiją, Daniją, Ispaniją ir Latviją. Su dideliu džiaugsmu 2019 m. atidarėme lietuvišką internetinę parduotuvę. Mūsų klientai iš Lietuvos parodė mums didelį pasitikėjimą ir vis dar didina patenkintų NORSAN prekės ženklo vartotojų grupę.

NORSAN yra specializuotas prekės ženklas, kurį rekomenduoja gydytojai, mitybos specialistai, vaistininkai ir kiti, žmogaus sveikata besirūpinantys, specialistai

Kaip aukščiausios kokybės Omega-3 riebalų rūgštis gaminanti įmonė, mes daug dėmesio skiriame geriausių įmanomų žaliavų tiekimui, sąmoningam ir tvariam vertingų gamtos išteklių naudojimui bei įmonės kultūrai, kuri vertina lojalumą, atsakomybę ir pasitikėjimą.

NORSAN įmonės tikslas yra ir šviesti bei informuoti, kaip Omega-3 riebalų rūgštys veikia žmogaus organizmą, kaip jos prisideda prie geros sveikatos išlaikymo.

Būtent todėl atsirado NORSAN AKADEMIJA, kuri organizuoja nemokamas paskaitas ir internetinius seminarus įvairiomis sveikatos temomis. Ši užduotis mums, kaip Omega-3 gamintojams, teikia didelį malonumą.

Mūsų abipusis bendradarbiavimas pasižymi atvirumu, skaidrumu ir pasitikėjimu. Mes pasitikime vieni kitais ir palaikome vienas kitą. Ypač didžiuojamės savo korporacinėmis vertybėmis, nes žinome, kad išskirtiniai, aukštos kokybės Omega-3 produktai gali būti sukurti tik tam tikroje įmonės kultūroje.

Mūsų būstinė yra Berlyne, bei turime biurą Hamburge. Taip pat didžiuojamės savo Europos biurais Vienoje (AT), Lilyje (FR) ir Bolzano (IT) ir su nekantrumu laukiame kitose šalyse.

„Daugiau sveikatos ir geros savijautos“ yra geriausia motyvacija būti šalia Jūsų kiekvieną dieną.

Atraskite mūsų produktų filosofiją .

-NNNNNNN

keyboard_arrow_up