Mūsų produktų filosofija

NORSAN visada siekia pasiūlyti geriausius omega-3 produktus.
Mes kuriame aliejus ir kapsules griežtai laikydamiesi savo produktų filosofijos.

Produktai kuo natūralesni …
mes pasitikime gamta

Mūsų produktų filosofija remiasi 2 įsitikinimais:

  • Esame tikri, kad gera sveikata priklauso nuo pakankamo jūrinės kilmės omega-3 riebalų rūgščių (EPA ir DHA) suvartojimo.
  • Manome, kad mūsų mityba turėtų būti kuo natūralesnė.

Natūralios jūrinės kilmės omega-3 riebalų rūgštys randamos žuvyse, todėl natūraliausias omega-3 vartojimo būdas yra žuvies valgymas (bent jau tuo atveju, jei neatsižvelgiama į sunkiųjų metalų kiekį žuvyje).

Papildyti organizmą omega-3 riebalų rūgštimis vartojant žuvų taukus yra efektyvus pasirinkimas. Viena vertus, todėl, kad vengiame sunkiųjų metalų vartojimo (NORSAN žuvų taukai yra išgryninami pagal unikalų trijų pakopų procesą, kuris pašalina sunkiuosius metalus, teršalus ir PCB). Kita vertus, vien tik žuvies vartojimas neužtikrina jūrinių omega-3 riebalų rūgščių poreikį.

Kiek įmanoma natūralesnė mityba – tai, be kita ko, reiškia, kad mes esame prieš ūkyje auginamas žuvis. Auganti žuvų pramonė yra tikra problema ne tik Norvegijos fiordų gamtai ir biotopui. Valgydami išaugintas žuvis, mes netiesiogiai suvartojame ir tai, ką žuvys praryja per maistą, kuriuo jos yra šeriamos, pavyzdžiui, chemikalus ir antibiotikus. Mes įsitikinę, kad mūsų maistas turėtų būti kuo natūralesnis, tad savo omega-3 aliejų gamybai
naudojame tik laukinės žuvis, gaunamas iš tausios žvejybos.
Kiek įmanoma natūralesnė mityba – tai taip pat reiškia, kad mūsų produktuose yra tik natūralūs žuvų taukai, t. y. nekoncentruoti. Ką tai reiškia? Žuvyje yra natūralus rūgščių kompleksas, sudarytas iš daugiau nei 50 skirtingų riebalų rūgščių. Omega-3 riebalų rūgštys sudaro ne daugiau kaip apie 35%. Kitos riebalų rūgštys daugiausia yra sočiosios riebalų rūgštys: omega-6, omega-7, omega-9 ir omega-11. Nors omega-3 dozė vaidina svarbų vaidmenį mūsų racione, manome, kad žmonėms naudingas visas šis natūralus riebalų rūgščių kompleksas, nes tada trigliceridai yra natūralios būsenos.

Visada yra pagunda pasirinkti omega-3 koncentratą, nes koncentrate yra iki 90% omega-3. Bet tai neturi nieko bendra su tuo, kas randama gamtoje, nes koncentrate keičiasi natūrali riebalų rūgščių struktūra.

Fischerboot Norwegen Fischöl

Kol kas nežinoma, ar ši modifikuota riebalų forma kelia pavojų sveikatai. Be to, chemiškai modifikuotos omega-3 riebalų rūgštis tampa nestabilios o tuopa pačiu ir mažiau veiksmingos. Mes tikime, kad gamta pateikia geriausią sprendimą, todėl savo gaminiuose naudojame tik natūralius, labai dozuotus, bet niekada nekoncentruotus žuvų taukus.

Kiek įmanoma natūralesnė mityba – tai galiausiai reiškia susirūpinimą, kad valydami žuvų taukus pašalinsite natūralias žuvyje esančias kitas būtinas maistines medžiagas. Moksliniai darbai, įskaitant Tromsø universiteto profesoriaus Bjarne Østerrud darbą, parodė, kad aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus iš dalies gali pakeisti kai kurias veikliąsias medžiagas, pašalintas valymo proceso metu. Teigiama žuvų taukų ir alyvuogių aliejaus sinergija buvo patvirtinta praktikoje. Štai kodėl NORSAN produkte „Omega-3 Total“ yra pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus. Bet ne bet kokio! Mes gauname alyvuogių aliejų iš alyvuogių augintojo Ispanijoje, kuris dirba laikydamasis griežtų ekologiško ūkio standartų. Šio alyvuogių aliejaus pranašumas yra tas, kad jame yra daug polifenolių. Polifenoliai pasižymi galingu antioksidaciniu poveikiu, kuris apsaugo omega-3 riebalų rūgštis nuo oksidacijos ne tik buteliuke, bet ir organizme ypač jų transportavimo metu per lipoproteinus.

Kokybė, grynumas ir ilgaamžiškumas

Mūsų gaminių kokybė priklauso nuo naudojamų žaliavų kokybės. Mūsų siekis yra visada pasirinkti geriausias žaliavas.

Geriausios kokybės žuvų taukai gaunami naudojant visą žuvį. Mūsų pavyzdinis produktas, Omega-3 Total, gaminamas iš mažų žuvų, tokių kaip ančiuviai, skumbrės ir sardinės. Mūsų žaliavos tiekiamos iš tiekėjų, su kuriais jau seniai palaikome glaudžius ryšius. Šie abipusio pasitikėjimo santykiai leidžia mums kontroliuoti kokybę nuo žaliavų pirkimo proceso pradžios.

Žuvų taukus taip pat galima gauti iš įvairių žuvų liekanų, neradusių savo vietos gaminant kitus produktus. Mes skeptiškai vertiname šį metodą, nes esame įsitikinę, kad aukštos kokybės žuvų taukus galima gauti tik iš sveikų žuvų.

Tik mūsų aliejus Omega-3 Arktis yra pagamintas iš žuvų liekanų. Bet ne bet kokių! Mes naudojame menkių kepenis, kad gautume menkių kepenų aliejų.

Žuvis yra baigtinis ir brangus išteklius. Štai kodėl mes laikome savo pareiga teikti pirmenybę tvariai žvejybai ir atsakingam jūros išteklių naudojimui gaminant produktus. Mūsų etinė pareiga neapsiriboja nepriklausomų tvarumo ženklų gavimu. NORSAN labai vertina galimybę naudoti jūros lobius ir mano, kad mūsų pareiga yra elgtis su jais atsakingai.

Jūros dumblių aliejus kaip žuvų taukų alternatyva
Rohstoffe: Pflanzliches Algenöl von NORSAN

Jūros dumblių aliejus yra įdomus naujas jūrinės kilmės omega-3 (EPA ir DHA) šaltinis, turintis tam tikrų pranašumų prieš žuvų taukus:

  • Kalbant apie sunkiųjų metalų problemą, dumblių aliejus turi pranašumą, nes auginamas dirbtiniame jūros vandenyje ir yra be aplinkos teršalų.
  • Jūros dumbliai auginami naudojant anglies dioksido mišinį ir saulės spindulius, todėl jie yra tvarus omega-3 rūgščių kaip EPA ir DHA šaltinis.
  • Nė vienas gyvūnas neužmušamas. Jūros dumbliai yra vegetariškas / veganiškas maistas.

Šie pranašumai paskatino NORSAN pasiūlyti jūrinės kilmės dumblių aliejų, “Omega-3 Vegan”, nuo 2017.

Paprasta ir efektyvu

NORSAN produktai yra paprasti ir veiksmingi. Kiekviename savo gaminyje stengiamės naudoti kuo mažiau ingredientų. Tiesą sakant, idealiu atveju būtų tik vienas ingredientas: 100% žuvų taukų arba 100% jūros dumblių aliejaus. Pavyzdžiui, mūsų produktas „Omega-3 Arktis“ beveik 100% pagamintas iš menkių kepenų aliejaus.

Tam tikri ingredientai buvo įtraukti labai tiklingai į mūsų gaminius, pavyzdžiui
Omega-3 Total :

  • Ekologiškas alyvuogių aliejus: dėl alyvuogių aliejuje esančių polifenolių, kurie apsaugo omega-3 nuo oksidacijos.
  • Vitaminas D: nes jis yra toks pat svarbus kaip omega-3, o jo, kaip ir omega-3, paprastai trūksta organizmui. 800 TV vitamino D3 per parą gali turėti tik teigiamą poveikį sveikatai.
  • Natūralus citrinų aliejus: pagal skonį į buteliuką pridedama 1,5 lašo citrinų aliejaus. Galima rinktis produktą ir be citrinų aliejaus.

Naudinga organizmui dozė

Nuomonės ir rekomendacijos dėl omega-3 dienos dozės yra labai skirtingos: nuo maždaug 0,3 gramo (dviejų įprastų kapsulių atitikmens) iki 4 ar 5 gramų per dieną. Iš tikrųjų tinkama dozė priklauso nuo kelių atskirų veiksnių, tokių kaip valgymo įpročiai, organizmo įsisavinimo pajėgumas, svoris ir kt. Tai reiškia, kad nėra tinkamo ar neteisingo dozavimo, nes geras ar blogas visada priklauso nuo atskirų veiksnių.

Kraujo tyrimai leidžia gana paprastai nustatyti omega-3 indeksą ir įvertinti omega-3 trūkumą.

Tyrimai, atlikti daugiau nei 10 000 mūsų klientų, parodė, kad omega-3 deficitui sureguliuoti reikia mažiausiai 2 g omega-3 riebalų rūgščių per dieną.

Riebalų rūgščių tyrimai leidžia patikrinti įvairių omega-3 riebalų rūgščių šaltinių efektyvumą.

Kodėl vien sėmenų aliejaus nepakanka omega-3 deficitui sureguliuoti?

Linų sėmenų aliejuje yra daugiau kaip 50% augalinio omega-3 alfa-linoleno rūgšties (ALA) pavidalu. Tuo tarpu sveikatai yra naudingos ypač ilgos grandinės jūrinės kilmės omega-3 riebalų rūgštys EPA ir DHA, o kūne tik nedidelis kiekis ALA gali būti paverstas EPA ir DHA rūgštimis. Tyrimai patvirtina, kad sėmenų aliejaus vartojimas yra nepakankamas, norint kompensuoti omega-3 EPA ir DHA trūkumą.

Wieso reicht Leinöl allein nicht aus? Omega-3 EPA und DHA - NORSAN

Tinkama kaina

Kaina turi būti skaidri ir prieinama vartotojui. Akivaizdu, kad kokybiškos žaliavos kainuoja, tačiau NORSAN stengiasi išlaikyti pagrįstą kainą. Mūsų tikslas yra suteikti galimybę kuo daugiau žmonių vartotų organizmui vertingus omega-3 produktus.

Čia pateikiamos dabartinės 3 pagrindinių aliejų, esančių NORSAN asortimente, omega-3 gramo kainos (galioja nuo 2019 m. Gegužės mėn.)
:

Omega-3 Total € 0,48 – Pagrindinis ingredientas: Aukščiausios kokybės žuvų taukai (išgaunami iš visos žuvies).
– Taip pat sudėtyje yra ekologiškas, pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus ir vitaminas D3.
Omega-3 Vegan € 0,68 – Pagrindinis ingredientas: kultivuojamas jūros dumblių aliejus.
– Taip pat sudėtyje yra ekologiškas, pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus ir vitaminas D3.
Omega-3 Arktis € 0,30 – Jį sudaro 100% menkių, iš šiaurinės Norvegijos pakrantės, kepenų aliejus.

Kodėl NORSAN nesiūlo krilių aliejaus produktų?

Krilių aliejus yra geras omega-3 šaltinis, turintis galingą antioksidantą. Esant efektyviam, maždaug 2 gramų omega-3 dozės per dieną, vartojimui reikėtų sunaudoti gana daug krilių aliejaus, kurio kaina vartotojui būtų 200–300 EUR per mėnesį. Norint sumažinti kainą, krilių aliejus dažniausiai rekomenduojamas vartoti žymiai mažesnėmis dozėmis, tačiau tada gaunamas abejotinas efektas. Krilių aliejus dėl aukštos kainos prieštarauja NORSAN produktų filosofijai.

Ačiū Jums už pasitikėjimą

Tikimės, kad sugebėjome jums perteikti savo filosofiją. Jei turite klausimų, mielai į juos atsakysime . Nedvejodami atsiųskite mums el. laišką arba paskambinkite telefonu +370 677 53990.

NORSAN komanda

Mes siekiame geresnės riebalų rūgščių pusiausvyros

Meniu