Šiuo metu NORSAN prekinį ženklą vertina ir juo pasitiki daugiau kaip 5000 savo srities profesionalų -gydytojų ir kitų medicinos specialistų. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad bendradarbiavimas su specialistais plečiasi ne tik kitose šalyse, bet vis daugiau ir Lietuvos gydytojų pasitiki NORSAN produktais, juos vertina bei rekomenduoja savo pacientams.

NORSAN Omega-3 šiuo metu užima 1-ąją vietą vokiškai kalbančių šalių (Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos) vaistinėse žuvų taukų papildų segmente. Mūsų produktai labai vertinami gydytojų ir kitose  šalyse – Italijoje, Prancūzijoje, Danijoje, Ispanijoje, Lenkijoje ir kt.

Jeigu esate gydytojas ar kitas sveikatos specialistas bei įdomi Omega-3 riebalų rūgščių tema, norėtumėte daugiau informacijos apie jūrinių Omega-3 riebalų rūgščių vaidmenį ir svarbą kasdieniame gyvenime, įskaitant medicinines publikacijas ir naujausius tyrimų rezultatus, norėtumėte bendradarbiauti ir išbandyti NORSAN produktus – rašykite mums norsan@norsan.lt arba skambinkite +370 699 88150.

Bendradarbiavimas padeda tikslus pasiekti lengviau!

keyboard_arrow_up